Diş Hekimi Gürkan METİN - Estetik Diş Hekimi - Diş Hekimi Gürkan Metin Kimdir? - Diş Hekimi Gürkan Metin Biyografisi

Diş Hekimi Gürkan METİN


Diş Hekimi Gürkan Metin Kimdir?

Diş Hekimi Gürkan Metin Biyografisi

Diş Hekimi Gürkan MetinAlsancak / İzmir'de özel muayenehanesinde; Ortodonti, implant, Horlama ve Uyku Apnesi, Horlama Protezi, Laminate Veneer, Zirkonyum ve E-max ile estetik dental protezler, inlay ve onlay dolgular, Diş Beyazlatma, Gülüş Tasarımı, Pedodonti, Diş Gıcırdatma, Ağız Bakımı, Ağız Kokusu, Ağız Kuruluğu, Çene Eklemi, Dişeti Hastalıkları, Estetik Dişler, Kanal Tedavisi, Koruyucu Hekimlik, Diş Hassasiyeti, Dolgular, Dental Protez Çeşitleri, Ağız ve Çene Cerrahisi ve Diğer Ağız içi sorunların çözümleri için hizmet vermektedir.

Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 1998 yılında mezun olduktan sonra 2000 yılına kadar Ankara'da çalışmıştır.

Askerlik görevini tamamladıktan sonra 2001 yılından itibaren Bornova / İzmir'de özel bir poliklinikte, çalışanı ve ortağı olarak 7 yıl hizmet vermiştir.

2008 yılının başından itibaren Bornova / İzmir'de kendi özel muayenehanesinde Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti vermeye başlamış, 2014 Ekim ayından itibaren ise özel muayenesini Alsancak' a taşımıştır.

Halen Alsancak / İzmir'de özel muayenehanesinde; Ortodonti, implant, Horlama ve Uyku Apnesi, Horlama Protezi, Laminate Veneer, Zirkonyum ve E-max ile estetik dental protezler, inlay ve onlay dolgular, Diş Beyazlatma, Gülüş Tasarımı, Pedodonti, Diş Gıcırdatma, Ağız Bakımı, Ağız Kokusu, Ağız Kuruluğu, Çene Eklemi, Dişeti Hastalıkları, Estetik Dişler, Kanal Tedavisi, Koruyucu Hekimlik, Diş Hassasiyeti, Dolgular, Dental Protez Çeşitleri, Ağız ve Çene Cerrahisi ve Diğer Ağız içi sorunların çözümleri için hizmet vermektedir.

1976 Tire / İzmir doğumlu olan Gürkan METİN evli ve iki çocuk babasıdır. Özel ilgi alanları scuba, yüzme ve bilişim'dir.
Facebook Twitter LinkedIn Instagram Google+ Foursquare